top of page
mavic3.jpg

Máme certifikát a povolení na leteckou fotografii a používání dronu pro komerční účely. Proto vám jako jedni z mála v republice dokážeme nabídnout tuto formu fotografie a videa, ať už v podobě fotografií pro technické a firemní účely, tak i prezentační fotografie objektů z ptačího pohledu.

Konkrétní cena je na míru, záleží na okolnostech a lokalitě (vyřizování povolení pro lety ve městě, v chráněných územích, zvolená technika – letadlo / dron apod.).

 

Kromě potřebných povolení máme i povinné pojištění odpovědnosti (povinné ručení) za újmu způsobenou provozem bezpilotního letadla.

NAŠE SLUŽBY

2021-05-24 - 14.10.10 - M2P - Letohrad - DJI_0746.jpg
LETECKÉ FOTOGRAFIE
PRO FIRMY, OBCE I INSTITUCE

Svět z ptačí perspektivy vypadá úžasně. Letecké fotografie jsou skvělým nástrojem pro prezentaci a propagaci nejen přírodních krás, architektury a kulturních památek, ale třeba i areálů firem.

2022-04-26 - 06.jpg
LETECKÁ VIDEA PRO PREZENTACE,
DO FILMŮ I KRÁTKÝCH VIDEÍ

Letecké záběry umožňují unikátní pohledy na svět kolem nás, dynamiku a dramatický efekt díky pohybu v prostoru, což může přinést do vašeho projektu nebo prezentace zcela nový rozměr.

2021-06-01 - 06.41.46 - M2P - Kladruby nad Labem - východ slunce - DJI_0134.jpg
LETECKÁ FOTOGRAMMETRIE
(MAPOVÁNÍ TERÉNU, 3D MODELY)

Zaměřování a měření ploch, vytváření digitálních modelů terénu / map, měření rozměrů, určování polohy objektů, 3D modelování objektů, monitoring růstu a objemů sklizně

BOOK NOW
 • Svět z ptačí perspektivy.
  4 hod
  Od 8 900 Kč
 • Filmové záběry z letadla/dronu.
  4 hod
  Od 9 900 Kč
 • ​Zaměřování a měření ploch.
  4 hod
  Od 8 900 Kč
bottom of page