top of page

Dronfoto.cz

S úsměvem pro vás s.r.o.

Specializujeme se na umělecké a profesionální fotografování z ptačí perspektivy. Díky používání dronů, které jsou v souladu s platnou legislativou a povoleními, dokážeme zachytit úchvatné záběry z výšky, které by jinak nebyly možné.

Naše služby zahrnují leteckou fotografii, letecké video a leteckou fotogrammetrii, která zahrnuje využití dronů pro mapování a měření. S pomocí našich zkušených a vysoce kvalifikovaných pilotů dronů, jsme schopni poskytnout špičkové výsledky pro soukromé i firemní klienty.

Zajímá vás fotografování z výšky? Potřebujete letecké video nebo leteckou fotogrametrii pro svůj projekt? Neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poskytneme více informací o našich službách. Dronfoto.cz je Vaším spolehlivým partnerem pro leteckou fotografii a vše, co s ní souvisí. S naším týmem zkušených profesionálů, moderní technikou a širokým spektrem služeb jsme připraveni splnit vaše požadavky na leteckou fotografii a zabezpečit Vám nezapomenutelné zážitky a unikátní záběry.

Jsme členem Asociace profesionálních fotografů České republiky (APF). Více fotografií najdete i na fotostránkách www.lukas-zeman.cz.

dron-pilot.jpg

TECHNIKA

mavic3.jpg

Drony od DJI

Jako základní a všestranný dron používáme 3. generaci legendárního dronu DJI Mavic s kamerou Hasselblad L2D-20c s 4/3palcovým senzorem a telekamerou pro zoomování. Pro fotogrammetrii vybavení RTK modulem. 

Pro práce, kde je potřeba skenování úniků tepla, stav FVE, elektrických sítí, ochranu divoké zvěře apod. máme k dispozici verzi Mavic 3T vybavený termovizí.

Pro 3D modely pomocí laserového skenování a náročnější projekty máme k dispozici profesionální zařízení "Matrice" DJI M300 RTK s laserovou kamerou Zenmuse L1.

bottom of page